Ouders in het zonnetje
Begin april was het tijd om de ouders eens in het zonnetje te zetten, een dag van ontzorgen, ontmoeten en vooral verwend worden. Een speciale werkgroep met vertegenwoordigers van school, ouders en stichting Ouders voor Ouders organiseerden deze bijzondere dag bij gastlocatie kloosterboerderij Heibloem.
Na ontvangst van alle ouders en genodigden begon de dag met koffie en taart en werd iedereen van harte welkom geheten door de bestuurder van Aloysius en door de schooldirecteuren. Na het officiële gedeelte was alle aandacht voor de ouders. Zij konden meedoen met workshops zoals paarden-coaching, yoga of fotografie. Ook was er een wandeltocht met een gids door de mooie bosrijke omgeving. Tussen de workshops door was er een heerlijke lunch en tijd om met andere ouders bij te praten of gewoon te genieten van deze bijzondere dag. Na afsluiting kregen alle ouders een goed gevulde goodybag mee naar huis.
“Het was prachtig weer, dat was echt een cadeautje”, vertelt Suzy Kuypers, initiatiefnemer van Ouders voor Ouders en zelf ouder van een zorgenkind. Zij werd verrast met een bijzonder luisterbankje*, door leerlingen van De Ortolaan gemaakt. “Een echte verrassing, ik was sprakeloos!”
Jacqueline kijkt ook met veel voldoening terug op de mooie dag. “Ik merkte dat ouders echt mooie gesprekken met elkaar voerden. Het mooiste compliment dat we kregen was dat ouders aangeven dat deze dag echt een cadeau voor henzelf was.” Suzy: “Als ouder kun je die dag alles even loslaten. Het draait echt om jóu.”